Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2016/07/02 | Krásná Ves | FNC | 17,61 | 12 | 4 | ||
2016/07/09 | Raspenava | FNC | 18,12 | 14 | 2 | ||
2016/08/13 | Roudný | FNC | 18,19 | 12 | 4 | ||
2016/06/11 | Velké Hamry | FNC | 18,19 | 9 | 7 | ||
2016/07/30 | Jeřmanice | FNC | 18,68 | 9 | 7 | ||
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o | - | 20,01 | 97 | 0 | ||
2016/08/06 | Karlinky | FNC | 20,17 | 11 | 5 | ||
2016/07/23 | Tuř | FNC | 20,32 | 14 | 2 | ||
2016/06/18 | Frýdštejn | FNC | NP | 21 | 0 | ||
2016/07/01 | Vesec p. Kozákovem | FNC | NP | 19 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
4. místo FNC 201316. místo PKL 20134. místo FNC 201417. místo PKL 201414. místo FNC 201515. místo FNC 2016
Fire night cup
Tým: Bukovina, Turnov , nejlepěí čas: 18,12 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x
Fire night cup
Tým: Bukovina, Turnov , nejlepěí čas: 17,61 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 29 počet výsledků: 8x
Fire Sport
Tým: Bukovina, Turnov , nejlepěí čas: 20,01 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2016
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2016/05/14 | Sloup, FNC Sloup | 29 | |
2016/06/11 | Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry | 25 | |
2016/06/18 | Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn | 16 | |
2016/07/01 | Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem | 19 | |
2016/07/02 | Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves | 12 | |
2016/07/09 | Raspenava, 6. kolo Raspenava | 15 | |
2016/07/23 | Tuř, 7. kolo Tuř | 16 | |
2016/07/30 | Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice | 17 | |
2016/08/06 | Karlinky, 9. kolo Karlinky | 9 | |
2016/08/13 | Roudný, 10. kolo Roudný | 7 | |
2016/10/29 | areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 | 108 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře